Hakkımızda

Kahve Deryası

"En mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip değildirler. Sadece her şeyin en iyi şekilde tadını çıkartırlar..."

 

Her şeyin en iyi şekilde tadını Kahve Deryası'nda çıkartın.

Kendiniz için en iyi olanı istemeniz normal ve bu sizin yaşamdaki en doğal haklarınızdan biri. Bir gün, dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi kahvenin deryasında olmak istediğinizde biz sizin yanınızda olacağız.

Dostluğun, arkadaşlığın, kardeşliğin o uçsuz bucaksız okyanusunda güvenle ve huzurla ağırlayacağız siz değerli konuklarımızı. Ege'nin incisi güzel İzmir'imizde faaliyete başlayan bu keyifli yolculuğumuzu; misyonumuz ve vizyonumuzu geliştirerek Türkiye'mizin bir çok şehrinde şube sayımızı arttırarak devam ettirmek amacındayız.

Başarı için iddaalı olma, açık ve anlaşılır olma, hatırlanabilir olma, değerlere önem verme, katılımcı özellik, tüketici ihtiyaçları ile alakalı olma, görsel olma, rehberlik etme konu başlıklarının hakkını en iyi şekilde vereceğimize söz veriyoruz.

Kahve Deryası'na hoşgeldiniz.

Misyonumuz

Geniş lezzet duygumuzu, tüm şubelerimizde devam ettirerek yurt içinde ve yurtdışında başarımızı artırmak. Kahvenin tüm çeşitlerinden kahvaltıya, tatlı çeşitlerinden et yemeklerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesini; tüm misafirlerimize günden güne nitelikli bir şekilde devam ettirmek istiyoruz.

Vizyonumuz

Sektöründe önde gelen bir firma olarak her zaman ilk adımı atmak en büyük hedeflerimiz arasında yer alır.