Franchise

İLK BAŞVURU

Kahve Deryası ailesinden olmanın ilk adımı olan başvuru formu üzerinden başvurular alınır.

GÖRÜŞME

Franchise ekibimiz, başvurularımız ile iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler. Kahve Deryası ve franchising sistemi konusunda bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu geçen görüşmelerin ardından şube başvuruları merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

ÖN PROTOKOL VE YER SEÇİMİ

Görüşmesi olumlu sonuçlanan şube açacak adaylar ile birlikte, bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından yer seçimi kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekanı birlikte seçmek için çalışmalar başlar

SÖZLEŞME

Şube adayımız ile birlikte franchising sözleşmesi için gerekli evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

PROJE

Konseptimize uygun olarak tasarım ve mimari kadromuz şubenin projelendirilmesini, 3d tasarım halini hazırlar ve tadilat başlar.

ŞUBE PERSONELİ EĞİTİMİ

Proje bitmesine yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımını gerçekleştirir, öncelik olarak merkezimizde teorik ve pratik eğitimi verilir daha sonrada şube de aynı şekilde eğitime uzman personelimiz tarafından devam edilir.

AÇILIŞ

Merkez ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir ve şube hizmete girer.